Home  
Zaans Nieuws  
Informatie  
Colofon  
Plattegrond  

Zaans Nieuws



September maand van het aangepast sporten


geplaatst op: 27-8-2008

Heeft u een beperking of een chronische aandoening en wilt u graag meer bewegen? Kom dan in september kijken en meedoen bij één of meerdere activiteiten in de Zaanstreek.

Het Samenwerkingsverband Aangepast Sporten organiseert in samenwerking met Dienst Maatschappelijke Ontwikkeling Amsterdam, SportSupport, SPURD en Gehandicaptensport Nederland ‘De Maand van het Aangepast Sporten’. Een maand met allerlei open dagen bij organisaties die een sportaanbod hebben voor mensen met een beperking of chronische aandoening. In heel de provincie Noord-Holland worden meer dan 250 open dagen georganiseerd.

Hieronder vindt u een overzicht van de deelnemende activiteiten aan de ‘Maand van het Aangepast Sporten’ in Zaanstreek/Waterland voor de eerste periode van 1 t/m 14 september. Voor een uitgebreid overzicht van alle Open Dagen in Noord-Holland, kunt u kijken op www.aangepastsporten.info

G.V. De Dwarsliggers
Sport: Goalball
Datum: 3 & 10 september
Tijd: 18:30-20:00 uur
Locatie:
Gymzaal,
Langemeerstraat (hoek Twiskepolderstraat), EDAM
Contact:
W.M. Hoogterp
(0299) 64 42 88
Wm@hoogterp.speedling.nl

Sportwandelschool
Sport: Nordic Walking
Datum: 4 september
Tijd: 09:30-11:30 uur
Locatie:
Cultureel centrum de Bolder, ’t Spil MONNICKENDAM
Contact:
J. Tonneman
(0229) 23 94 47
j.tonneman@quicknet.nl




Colofon | Disclaimer | Copyright 2004-2009 - Zaansewijken.nl




















Gemeente Zaanstad